Köszönjük a támogatást:
MADWORKER KFT
tűzvédelem
Gondolatébresztő:
"Egy győztes tiszteli azokat, akik többet tudnak, mint ő, és megpróbál tanulni tőlük valamit. Egy vesztes ellenkezik azokkal, akik többet tudnak, mint ő, és csak a hibákat veszi figyelembe."
Sürű hétvége Wado OB 2014 - 1. és Tatami Kupa
Március 1-én, szombaton két helyszínen is versenyeztünk. A Wado OB 2014 - 1. fehér öves bajnokságán versenyző csapatunk immár háromszoros létszámmal szerepelt. Sok fiatalnak mutatnak példát tapasztaltabb versenyzőink. 2013-ban, Izsó Nóra vezetésével kezdett ifjú karatékák ez alkalommal megtették első bátor lépésüket a versenyzés irányába.
2014.  március 1-2-i hétvége sűrű volt versenyzés terén.

Március 1-én, szombaton Izsó Nóri és Mikle Niki a Wado OB 2014 - fehér öves bajnokság 1. fordulóján segítette az ifjakat. Ez alkalommal már nagy létszámmal érkeztünk a versenyre. A sikerek sem maradtak el. Az ifjú fehér övesek sportszerűen, bátran küzdöttek. Eredmények lejjebb.

Ugyancsak 1-én a másik helyszín a budaörsi Tatami Kupa volt, ahol ez alkalommal Rónai Lili képviselte a Shindo csapatát. Sajnos nem sikerült tovább jutnia, de a tapasztalat amit ott szerzett újabb lehetőséget ad arra, hogy javítva azt a következő versenyen még jobb formában indulhasson.

Március 2-án a Wado OB 1- fordulójának színes öves bajnoksága következett.
Barta Kincső (KÉPEN) citrom övesként most először indult ezen a versenyen. Ennek ellenére három fordulót magabiztosan és egyértelmű pontozással nyerve a dobogó legfelső fogára léphetett, aranyérmet szerzett. Kohlhoffer Katinak erős mezőnyben a döntőig sikerült jutnia kata versenyszámban. Végül ezüstérmet szerzett. Kumiteben Kati ugyancsak remek formában döntőt vívhatott, de ez alkalommal is a dobogó második fokára sikerült felküzdenie magát. Rónai Lili vigaszágon nagyon szép, taktikus meccset nyerve bronzérmes lett. Domokos Misinek katában 20 fős csapatból, három fordulót nyerve jutott az elődöntőig, végül 20 versenyző közül a 5. helyen végzett. Kumiteben pedig bronzérmet sikerült szereznie.
Barta Csanád első alkalommal lépett nagyobb versenyen küzdő térre. Bátran, sportszerűen küzdött, a 4. helyet sikerült megszereznie. Udvari Zsófinak most nem jött ki a lépés, de a tapasztalatok, amiket szerzett, a következő edzéseken és fordulókon nagy segítségünkre lesznek.